Mecze na żywo, transmisje sportowe – Wrocław

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć mecz na żywo we Wrocławiu? Szukasz miejsca do wspólnego kibicowania ze znajomymi podczas olimpiad, mistrzostw itd.? Chciałbyś obejrzeć mecz Śląska Wrocław w lokalu popijając oficjalne piwo klubu? Jeśli w odpowiedzi jest choć jedno tak, to zapraszamy do browaru regionalnego PROST we Wrocławiu!

Browar restauracyjny Prost to doskonałe miejsce do oglądania meczów na żywo, bowiem w lokalu transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe: mecze reprezentacji Polski, mecze Ligi Mistrzów, występy olimpijczyków itd. Transmitowane są także wszystkie mecze Śląska Wrocław, którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym, dlatego każdy mecz, w którym gra Śląsk Wrocław zobaczysz na żywo. Także u nas napijesz się piwa Śląska Wrocław!

Transmisja meczy odbywają się w vip-roomach tj. indywidualnych pokojach, w których każdy posiada swój duży telewizor lcd. Oprócz tych indywidualnych pokoi, realizowana jest także relacja na żywo na dużym ekranie w sali głównej browaru tj. Hali Piwa.

gdzie transmisja meczu we wrocławiu wrocław gdzie obejrzeć mecz Wrocław transmisje meczów

W browarze PROST poczujesz sportowe emocje, obejrzysz mecz w komfortowych warunkach oraz napijesz się pysznego rzemieślniczego piwa. W naszym lokalu zapewniamy także usługę gastronomiczną, gdyż gwarantujemy przysmaki bazujące na kuchni polskiej, staropolskiej, a nawet bawarskiej. Restauracja jest klimatyzowana, posiada duży parking, ogródek piwny a nawet miejsce do zabaw dla dzieci.

Pub z transmisją meczu Polski gdzie obejrzeć mecz wrocław Oglądanie Śląska Wrocław na żywo w lokalu

pub wrocław transmisje sportowe

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do rezerwacji miejsc, stolików lub też vip-romów pod numerem tel. 882 359 397 lub mailowo na katarzyna.klimuk@browarprost.pl

Browar rodzinny