Organizacja imprez firmowych, integracyjnych, bankietów we Wrocławiu

Browar PROST to idealne miejsce na spotkanie firmowe czy imprezę integracyjną. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową, sale konferencyjne, przestronny parking, bogate menu itd.

Oprócz dużej sali na imprezę firmową, dysponujemy kameralnymi salkami tj. vip-roomami, które dedykowane są grupom od kilku do kilkunastu osób, posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz dostęp do TV. Te klimatyczne pokoje z całą pewnością sprawdzą się przy organizacji wyjść na piwo po pracy, nieoficjalnych spotkań działów przedsiębiorstw czy małych meetingów integracyjnych.

miejsce na bankiet wrocław miejsce na firmowe spotkanie noworoczne organizacja imprez firmowych

Duża sala bankietowa dedykowana jest do organizacji imprez zorganizowanych maksymalnie do 130 osób. Zapewniamy wydzielone miejsce dla DJ / orkiestry, miejsce do tańczenia, piwa rzemieślnicze o wyjątkowym smaku oraz sprawną obsługę gastronomiczną (gotujemy na miejscu). PROST to browar restauracyjny, gdzie oprócz spróbowania ciekawych piw, można skosztować kuchni bawarskiej, polskiej, staropolskiej. Nie wyklucza to jednak dostosowania menu pod naszych gości, w tym zaproponowania np. posiłków wegetariańskich dla jaroszy. Sala bankietowa  może posiadać dowolne ustawienie stołów. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę kelnerską, kameralny klimat oraz elastyczność i dynamiczność w działaniu. Mamy głowy pełne pomysłów, możemy zorganizować np. fotobudkę, grill, pieczonego dzika, pokaz barmański, zróżnicowane animacje, a nawet personalizowane piwo (etykieta).

impreza firmowa we Wrocławiu Organizacja imprezy firmowej Spotkanie integracyjne w restauracji

Polecamy się wszystkim firmom, wspólnie z którymi przygotujemy niezapomniane przyjęcie integracyjne, spotkanie branżowe, event tematyczny czy bal firmowy. Jesteśmy otwarci na różne scenariusze, chętnie podpowiemy, doradzimy, zaproponujemy rozwiązania dostosowane do preferencji naszych Klientów.

Impreza firmowa we Wrocławiu Zamknięta impreza integracyjna we Wrocławiu event branżowy wrocław

Nasz lokal wybierany jest zarówno na miejsce do organizacji małych i dużych imprez, oficjalnych i eleganckich bali jak i casualowych przyjęć i spontanicznych wyjść integracyjnych po pracy.

impreza firmowa wrocław integrowanie się po pracy

GRILLOWANIE W BROWARZE PROST Propozycja MENU I

Dania mięsne Karkówka grillowana w marynacie szefa kuchni Skrzydełka w sosie barbecue grillowane Szaszłyk drobiowy z boczkiem i warzywami Kiełbasy grillowe białe i tradycyjne, kaszanka 2 porcje / os. Dodatki Ziemniaki z żaru Sezonowe warzywa grillowane w ziołach Grillowana bagietka z ziołowym masłem Mix pieczywa Deska sosów (4 rodzaje) Zimna płyta Mix sałat z warzywami i sosem vinegrette Sałatka ziemniaczana ze szczypiorkiem Smalec domowej roboty 200 g / os. Napoje bezalkoholowe Woda – b / o Soki – 0,3 l / os.

99 zł / os.

Propozycja MENU II

Dania mięsne

Udziec drobiowy w ziołach grillowany

Kotleciki wołowo - wieprzowe

Szaszłyk wieprzowy z karkówki z cebulą i papryką

Kiełbasy grillowe białe i tradycyjne, kaszanka

2 porcje / os.

Dodatki

Ziemniaki z żaru

Warzywa grillowane w ziołach

Roladki ze szparagów i bekonu

Grillowana bagietka z masłem ziołowym

Mix pieczywa

Deska sosów (4 rodzaje)

Zimna płyta

Warzywne leczo

Mix sałat z warzywami

Sałatka ziemniaczana ze szczypiorkiem

Smalec domowej roboty

200 g / os.

Napoje bezalkoholowe

Kawa i herbata bez ograniczeń

Woda – b / o

Soki – 0,3 l / os.

119 zł / os.

 Propozycja MENU III

Dania mięsne

Szaszłyki drobiowe z warzywami grillowane

Żeberka grillowane w miodowo – piwnej marynacie

Karkówka w marynacie szefa kuchni

Kiełbasy grillowe białe i tradycyjne, kaszanka

2,5 porcje / os.

Dodatki

Ziemniaki z żaru

Warzywa grillowane w ziołach

Roladki ze szparagów i bekonu

Grillowana bagietka z masłem ziołowym

Bruschetta z serem wędzonym i żurawiną

Mix pieczywa

Deska sosów (4 rodzaje)

Zimna płyta

Grillowane lecz warzywne

Mix sałat z warzywami

Sałatka ziemniaczana ze szczypiorkiem

Sałatka z grillowanym kurczakiem i winogronem

Smalec domowej roboty

300 g / os.

Napoje bezalkoholowe

Kawa i herbata bez ograniczeń

Woda – b / o.

Soki – 0,3 l / os.

149 zł / os.

Praca z ochotą przerabia słomę w złoto

 

Pojęcie pracy nierzadko kojarzone jest ze żmudnym obowiązkiem, oczekiwaniu na zakończenie zmiany, powrotem do domu i odpoczynkiem przed wyzwaniami kolejnego dnia pracującego. Takie nastawienie jest błędnym podejściem. Powoduje nie tylko przedłużanie się czasu pracy, braku motywacji, ale także zmniejszonej wydajności. Bardzo ważna jest atmosfera w kadrze pracowniczej, która potrafi zdziałać cuda. We wzmocnieniu kontaktów interpersonalnych oraz budowaniu przyjaznej i luźnej atmosfery zdecydowanie pomagają organizowane imprezy integracyjne przez szefostwo lub samych współpracowników.

Imprezy integracyjne dla budowania przyjaznej atmosfery

 

Pomysłów jest wiele. Warto jest wziąć pod uwagę propozycje pracowników firmy, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny pomysł na spędzenie miłego czasu razem z dala od obowiązków. Zatrudnione osoby czują wtedy, jak ich zdanie jest ważne dla zarządzających kadrą, co w przyszłości może zaprocentować w kreowaniu ciekawych koncepcji zaproponowanych przez pracowników.

Impreza integracyjna może także być formą nagrody za zrealizowane cele, co pozwoli dać pracownikom kolejne powody, dla których warto jest osiągać efektywniejsze wyniki.

Często w pracy nie ma czasu na rozmowę na inne tematy, niż o obowiązkach zleconych przez szefostwo. Oczywiście można umówić się po zakończeniu pracy na kawę czy piwo i porozmawiać luźniej, lecz nie każdy potrafi wysunąć takie inicjatywy mimo szczerych chęci. W czasie imprezy integracyjnej temat pracy powinien być unikany, warto jest zapytać o luźniejsze rzeczy, dzięki czemu można poznać pracowników bliżej. Kto wie, czy to nie będzie początek bliższych znajomości?

W praktycznie każdej pracy jesteśmy narażeni na stres. Powodów może być wiele. Negatywnie może się to odbić na wydajności zespołu. Oderwanie się choćby na jeden dzień od obowiązków może mieć zbawienny wpływ na pracowników. Pozwoli to odpocząć ciału i umysłowi, zrestartować się i z nowymi siłami walczyć z trudami pracy.

Nierzadko w pracy panują konflikty wewnętrzne. Brakuje możliwości ich załagodzenia przy natłoku zadań. Uczestnictwo w imprezie integracyjnej jest idealnym momentem, gdy można wyjaśnić między sobą nieporozumienia, a nawet o nich zapomnieć i rozpocząć wszystko od czystej karty.

Dla pracodawców imprezy firmowe z załogą przynoszą wiele korzyści, także tych długotrwałych. Dlatego też warto rozważyć organizację przyjęcia pracowniczego, co pozwoli uczynić załogę nie tylko zgraną, ale także przyjazną i rozumiejącą się. Praca będzie wtedy przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, dlatego zapraszamy do organizacji bankietów i imprez firmowych w naszym lokalu!

W celu poznania szczegółów oferty, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem 882 359 397 lub mailowo na katarzyna.klimuk@browarprost.pl

Browar rodzinny