top of page
Tło do sklepu w Browarze PROST - zestawy

SKLEP PIWNY 
Stacjonarny sklepik z piwem kraftowym Prost, szkła do piwa, zestawy prezentowe oraz akcesoria

Przy naszym browarze restauracyjnym otworzyliśmy firmowy sklepik z piwem. Możesz kupić w nim piwa butelkowe marki Prost takie jak: Pils, Hefe, Red IPA, DDH OAT CREAM IPA, American Pale Ale i wiele innych. Regularnie nasz browar wypuszcza nowe piwa warzone według autorskich receptur. Premierowe piwa dostępne są w sprzedaży w naszym sklepiku już w dniu premiery! Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do naszych najnowszych piw zanim trafią do sprzedaży w sklepach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych i innych punktach, które oferują nasze krafty. Wszystkie piwa oferowane w sklepiku Prost objęte są promocją. Dostaniesz je w niższej cenie niż w restauracji. Sprawdź godziny otwarcia sklepiku z piwem:

 

Godziny otwarcia sklepiku:

poniedziałek - piątek: godz. 9:00 - 15:00

sobota - niedziela: nieczynne

 

Pamiętaj - kupując produkty w miejscu ich wytwarzania, nie tylko wspierasz lokalny biznes, ale także przyczyniasz się do ograniczenia śladu węglowego!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko piwa kraftowe. Możesz u nas kupić również szkło do piwa, zestawy prezentowe oraz akcesoria.

Szukasz wyjątkowego i oryginalnego pomysłu na prezent dla osoby, która jest wielkim fanem piw kraftowych? Albo jesteś birofilem, poszukującym unikalnych rekwizytów do swojej kolekcji? Jeśli tak, to trafiłeś/aś w idealne miejsce! Znajdziesz tutaj przede wszystkim szkła do piwa, które podkreślają barwę i zapach piw kraftowych, a także zestawy prezentowe i akcesoria, które będą idealnym dodatkiem do delektowania się smakiem piw rzemieślniczych marki Prost. Sprawdź ofertę i odbierz swoje zamówienie u nas - w browarze restauracyjnym PROST.

bottom of page