Lokal na wieczór panieński, miejsce na wieczór kawalerski we Wrocławiu

Browar PROST to zacne miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego we Wrocławiu. Nawet jeśli planujecie inne aktywności tegoż wieczoru, warto rozpocząć tą szaloną noc od wizyty w naszym lokalu. W Browarze PROST spróbujecie rzemieślniczego piwa, smacznie zjecie przysmaki kuchni bawarskiej, polskiej i staropolskiej czy skosztujecie innych wysokiej jakości alkoholi znajdujących się w naszej ofercie. W naszej restauracji znajdują się 2 duże sale oraz tzw. vip-roomy, które zapewnią kameralny charakter spotkania (wyposażone w klimatyzację, TV).

wieczór kawalerski wrocław kawalerski wrocław  Obiad kawalerski / panieński Wieczory kawalerskie w Browarze PROST

Nasz lokal zapewnia pełną obsługę gastronomiczną, duży wybór alkoholu w tym piwa własnej produkcji, ogródek piwny na powietrzu, parking czy inne udogodnienia. Pomysłem na wieczór kawalerski / panieński może być np. degustacja naszych piw połączona ze zwiedzaniem browaru oraz poznaniem odpowiedzi na pytanie: Jak powstaje piwo? Oprócz oprowadzania po zakątkach browaru restauracyjnego PROST, nasz piwowar odpowie na wszystkie Państwa pytania, dzięki czemu wiele tematów związanych z piwowarstwem nie będzie miało przed Wami tajemnic! Zwiedzanie trwa ok. godziny, po czym zachęcamy do piwnej degustacji oraz zjedzenia obiadu w naszej restauracji - to z pewnością oryginalne zaczęcie wieczoru kawalerskiego jak i panieńskiego!

Jesteśmy otwarci na Wasze scenariusze, pomagamy w organizacji, zapewniamy komfort i dyskrecje. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do zadawania pytań!

Dlaczego warto zacząć wieczór kawalerski / panieński w restauracji, browarze?

 

Zarówno wieczór kawalerski jak i panieński są coraz częściej nieodłącznym etapem poprzedzającym uroczystości ślubne. Zdecydowana większość osób preferuje spędzenie tego wieczoru w gronie najbliższych znajomych, ale poza domem. Lokale przyjmują rezerwacje na takie imprezy z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Lista rzeczy, o które trzeba zadbać przed ślubem jest wystarczająco długa. Dlatego państwo młodzi wolą powierzyć organizację eventu pracownikom restauracji czy browaru. Poza tym taki wieczór to doskonała okazja na spróbowanie nietypowych potraw czy mało popularnych gatunków alkoholi. Wizyta może być wzbogacona o warsztaty, prezentacje profesjonalistów czy zwiedzanie miejsc, do których nie mamy na co dzień dostępu. Ważnym aspektem jest również lokalizacja. Można wybrać takie miejsce, do którego znajomi dojadą bez problemu, a później będzie można z łatwością przemieszczać się po mieście. Udany wieczór panieński lub kawalerski to szansa na stworzenie szalonych wspomnień w nietuzinkowych okolicznościach.

Kawalerskie / Panieńskie z pomysłem - popularne atrakcje na wieczór

 

Aktualnie wieczory kawalerskie czy panieńskie nie wyglądają już tak jak kiedyś. Alkohol jest elementem imprezy, ale zdecydowanie nie jest już główną atrakcją. Większość osób decyduje się na wyjazd z miasta i spędzenie tego czasu w zupełnie innym miejscu. Takie wyjazdy dają możliwość skorzystania z atrakcji, które nie są osiągalne na co dzień lub na które nie mamy czasu. Dużą popularnością cieszą się: szkolenia połączone ze skokami spadochronowymi, escape roomy, imprezy połączone z lotami w tunelu aerodynamicznym. Miłośnicy wodnych przygód często wybierają Flyboard, czyli lot nad wodą. Panie chętnie korzystają z nauki pole dance pod okiem instruktora lub z wieczorów spa połączonych z możliwością stworzenia własnych perfum. Przed wszystkimi tymi atrakcjami warto jednak porządnie zjeść i napić się dobrego piwa!

Browar Prost - rewelacyjny początek wieczoru

 

Lokal Prost to rodzinny browar, który jest rewelacyjnym miejscem na początek szalonego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Jeśli zależy nam na kameralności, to warto zarezerwować vip-room (nasza restauracja posiada kilka takich miejsc). Dzięki temu integracja rozpocznie się przy świeżych bawarskich i staropolskich przysmakach popijanych rzemieślniczym piwem w klimatycznym otoczeniu. Fani oryginalnych piw z pewnością docenią szeroki wybór piw rzemieślniczych (tradycyjny lager tj. jasne pełne, pils, marcowe czy inne na amerykańskich chmielach), które powstają na miejscu. Oferta jest cały czas wzbogacana nowymi odmianami piw. Liczne pozytywne opinie w mediach społecznościowych potwierdzają, że klienci mogą liczyć zaangażowanie oraz profesjonalne podejście pracowników Browaru Porst. Właściciel jest miłośnikiem dobrych smaków i klimatycznych miejsc. Dlatego ekipa w browarze restauracyjnym Prost doskonale zna się na tym, co robi. Ich ponad standardowe zaangażowanie zaprocentuje w postaci niezapomnianych wspomnień z wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zarezerwuj miejsce na wieczór kawalerski / panieński pod numerem telefonu 882 359 397 lub mailowo na katarzyna.klimuk@browarprost.pl

Browar rodzinny

logo (1)

Kontakt

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL (WYMAGANE)

TEMAT

WIADOMOŚĆ