top of page

Baby Shower

Browar Prost to perfekcyjne miejsce na zorganizowanie Baby Shower we wrocławskim lokalu! Zacznijmy od tego co to właściwie jest. Święto, które jak większość tego typu wydarzeń (Walentynki, Halloween) wywodzi się z Ameryki Północnej, a dokładnie oznacza radowanie się z nadchodzących narodzin oraz obsypywanie przyszłej mamy prezentami. Bociankowe (polski odpowiednik Baby Shower) swoją popularność zyskało dzięki temu, że wydarzenie to w zasadzie nie posiada negatywnych aspektów... Więc wymieńmy kilka zalet zorganizowania tegoż święta z punktu widzenia przyszłej mamy:

Po pierwsze Baby Shower to możliwość, by została gwiazdą wieczoru, poczuła się na pierwszym planie. Ciąża wbrew pozorom rzadko  kiedy jest tak pięknym i bezstresowym okresem jak pokazują w filmach, częściej za to wiąże się z ogromnym stresem, huśtawkami emocji i mnóstwem spraw na głowie ciężarnej. Warto dostarczyć jej troszkę pozytywnych emocji przed rozwiązaniem. Dodatkowo należy zadbać, by jedynym zmartwieniem tego dnia był dla niej piękny i zadbany wygląd - nic więcej!

Po drugie to doskonały i być może ostatni przed długą przerwą moment do spotkania z przyjaciółkami. Każda kobieta uwielbia poplotkować, pośmiać się, najeść słodkości wraz z najbliższymi jej sercu dziewczynami. Rzec by można, że jest to ulubiona forma spędzania czasu każdej z dam, niezależnie od wieku, a jak wiadomo narodziny maluszka pozbawiają tego czasu na długi czas...

Następnie, niepodważalnie przyjemny punkt imprezy – prezenty. Co by nie było, na tym właściwie Baby Shower się skupia. Celem jest obdarowanie mamy prezentami, które w jak największym stopniu pomogą jej wejść w czas macierzyństwa bez balastu w postaci całej wyprawki maluszka na głowie. Najlepiej, żeby to ona sama przygotowała całą listę najpotrzebniejszych rzeczy, a wszystkie zaproszone osoby podzieliły się prezentami - dzięki temu unikniecie sytuacji, w której prezenty mogą się powtórzyć, bądź być po prostu niepotrzebne. Doskonałym pomysłem na prezent jest nie tylko wyprawka dla noworodka, ale także rzeczy dla samej mamy, a tzn. zaproszenie do Spa lub kosmetyki do pielęgnacji po ciąży.

 

Czwartą kwestią są piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć rodzicielce w całym okresie wychowywania dziecka - można je uwiecznić np. dzięki sesji fotograficznej – to bez wątpienia wspaniała pamiątka.

       

Kropką nad i naszej listy zalet jest niewątpliwa możliwość wysłuchania pomocnych rad. Często bowiem zaproszone są obecne już mamy (a także matka samej ciężarnej), które z chęcią podzielą się wszystkimi cennymi wskazówkami dotyczącymi macierzyństwa. Takie spotkania to skarbnica wiedzy, ponieważ tematem Baby Shower jest między innymi wychowywanie noworodka.

Newborn Baby Foot
Morher i Baby

A dlaczego zorganizować Baby Shower w lokalu?

Browar restauracyjny Prost to świetne miejsce, by zorganizować niezapomniane przyjęcie bociankowe, ściągając z siebie część ciężaru kreatora imprezy. W tym wypadku należy spojrzeć okiem organizatorek przyjęcia. Nasz browar restauracyjny to przede wszystkim doskonała kuchnia i doświadczenie. Wiemy, że przyjęcie na cześć dziecka rządzi się swoimi prawami, a więc królują kolorowe słodkości. Bez problemu jesteśmy w stanie zaproponować Wam gotowe menu, jak i również spersonalizowane propozycje. Owocowe sałatki, szaszłyki czy babeczki... do wyboru do koloru. Zespół naszych kucharzy to mistrzowie kuchni, poza tym mamy doskonałą ekipę kelnerów, a więc sytuacje, że czegoś na stole zabraknie są u nas niespotykane.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez firmowych i okolicznościowych, pomożemy w całej organizacji spotkania bociankowego - załatwimy dekoracje w kolorze niebieskim bądź różowym, kącik zabaw dla młodszych gości, jeśli mamy muszą zabrać dzieci ze sobą. Poza tym posiadamy kontakty do świetnych florystek, fotobudki czy fotografa, który wykona niezapomnianą sesję dla przyszłej mamy. Taka sesja może stanowić piękny prezent dla ciężarnej, będący cudowną pamiątką na zawsze.
 

Browar Prost posiada kilka sal, w których możecie zorganizować wydarzenie. Polecamy natomiast urządzenie spotkania w salach konferencyjnych, idealnie dostosowanych na kilkunastoosobowe przyjęcia. Ponadto na terenie lokalu znajduje się klimatyczny ogródek, bez problemu możecie spędzić tam czas na świeżym powietrzu z możliwością zrobienia grilla, oczywiście z lekkimi daniami - doskonałymi dla przyszłej mamy. Ogródek to również rewelacyjne miejsce, by napić się bezalkoholowego piwa, relaksując się w otoczeniu ładnych widoków. Ogródek pozostaje w całości do dyspozycji gości oraz posiada parasole w razie upalnej pogody lub lekkich opadów. Dodatkowo dysponujemy zamykanym parkingiem dla gości.
 

Organizując bociankowe nie wolno zapomnieć o zaplanowaniu gier i konkursów. To nieodłączny element tegoż wieczoru i może przyjmować różne formy, w zależności od preferencji pań. A my proponujemy następujące atrakcje Baby Shower:


•    Generator imion


A zabawa polega na tym, że należy zapisać imiona rodziców, a następnie ustawić czas na około pięć minut. Wszystkie panie muszą ułożyć jak najwięcej imion, posługując się wyłącznie literami z imion rodziców.


    Pierworodne sławnych rodziców


Tutaj możesz odnieść się do kogo tylko chcesz. Najlepiej, jeśli będzie to dziedzina, którą interesuje się nasza gwiazda wieczoru, np. sportowcy lub przedstawiciele pop-rocka. Należy sporządzić taką listę, rozdać ją dziewczynom, a wygra ta, która udzieli najwięcej trafnych odpowiedzi. 


•    Odpicuj body


To co będzie wam potrzebne to: białe body (ilość taka jaka jest zaproszonych osób), trochę pisaków i bezpiecznych farbek do tkanin. Każdy z gości ma za zadanie udekorowanie body najpiękniej jak to możliwe. W tym czasie mama relaksuje się leżąc z zamkniętymi oczami, a następnie zgaduje, które body jest przez kogo wykonane, a także wybiera najładniejszy ciuszek i wręcza nagrodę zwyciężczyni. Oczywiście, wszystkie body są prezentem, a więc należy się postarać. 


•    Konkurs wiedzy: “Kto najlepiej zna Anię?”.


Listę około 20 pytań należy przygotować przed Baby Shower, a następnie skonsultować odpowiedzi z naszym honorowym gościem. Wszystkie uczestniczki udzielają odpowiedzi i wygrywa oczywiście ta, która będzie miała największą ich poprawną ilość. 


•    Ile ma cm w pasie?


Koniecznie wyposaż się w centymetr krawiecki. Zabawa polega na tym, że uczestniczki zgadują, ile cm ma brzuszek, następnie weryfikują odpowiedzi mierząc pas przyszłej mamy.
Bociankowe w Browarze Prost to najlepsza decyzja jaką możesz podjąć - zapewniamy moc atrakcji i kompleksową pomoc w organizacji, oczywiście z możliwością wdrażania swoich pomysłów na teren restauracji. 

Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować Baby Shower w perfekcyjny sposób!

732 917 248 

bottom of page