Eleganckie bankiety i przyjęcia we wrocławskiej restauracji Prost

Organizacja bankietów to nie lada wyzwanie dla każdego Event Managera. To nie tylko uroczysty posiłek, ale duże i bogate przyjęcie, urządzane, aby uczcić ważne wydarzenie. Okazji do organizacji bankietów jest sporo, na pewno będzie nią jubileusz czy zjazd pracowników firmy z różnych oddziałów w Polsce lub na świecie.

Dlaczego Browar Prost?

Ponieważ my podejdziemy do Ciebie indywidualnie. Urządzamy wystawne bankiety firmowe, a także uroczyste przyjęcia oraz jubileusze, np. z wyjątkowej okazji rodzinnej.

Wysublimowany i subtelny wystrój tworzą idealną oprawę dla urządzenia u nas wyjątkowego bankietu. Browar Prost to miejsce, które od lat zajmuje się organizacją przyjęć różnego typu. Nieskromnie mówiąc posiadamy wiedzę i doświadczenie w każdym temacie, a nasze przyjęcia cieszą się ogromną popularnością i niezmiennym zadowoleniem gości. Jesteśmy dumni z wnętrz jakie stworzyliśmy i przekonani, że nadają się doskonale pod każdy elegancki bankiet firmowy we Wrocławiu. Naszą ekipę tworzą kreatywni, przeszkoleni i wykształceni ludzie, przed którymi nie ma wyzwań nie do zrealizowania. Wszystkie pomysły i aranżacje gospodarzy bankietu chętnie przedyskutujemy i wdrożymy na teren lokalu. Jeśli w Twojej firmie zbliża się ważne wydarzenie bądź w wyszukany sposób chcesz uczcić okres świąteczny z pracownikami , a może pragniesz nawiązać relacje biznesowe lub po prostu zintegrować zespół – Browar Prost sprawi, że będzie to wyjątkowa uroczystość. U nas urządzisz bankiet na ponad sto miejsc siedzących. Oprócz tego Prost posiada także mniejsze salki, dla spotkań firmowych w mniejszych gronie.

Przyjęcia rodzinne

Poza szykownymi bankietami tworzymy także piękne przyjęcia rodzinne, już o mniej formalnym charakterze, ale jednak ciągle w eleganckim tonie. Wysmakowana kolacja w gronie bliskich osób to dla nas przyjemność. Miło patrzymy na zadowolenie Gości, których oczekiwania zostały spełnione. W Proście zorganizujesz przyjęcie na ponad 100 osób, ale jeśli marzysz o małej uroczystości, w bardziej zacisznym i przytulnym miejscu, posiadamy vip-roomy urządzone z klasą.

Okolica i nasze wnętrza

Okolica naszej restauracji to piękne, zielone miejsce położone na uboczach miasta. Lokalizacja sprawia, że nieznane są nam hałasy dochodzące z centrum miasta. Organizując firmowy bankiet zależy nam na spokoju, a wasz komfort jest dla nas priorytetem. Aranżację sali i stołów dopasujemy do indywidualnych wymagań. Dodatkowo na zewnątrz naszej restauracji znajduje się ogródek, ławeczki, gdzie ciepłą porą można przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Menu bankietowe

Nasza karta to wyjątkowe i bogate menu, w którym królują dania z kuchni polskiej, bawarskiej oraz delikatnej i lekkiej wegetariańskiej. Kucharze naszej restauracji dbają o wysoki kunszt i jakość potraw. W zależności od okazji i kubków smakowych naszych Gości, przyrządzamy dania z kuchni całego świata. Jesteśmy otwarci na propozycje potraw Gości i skłonni wszystkie zrealizować. Nasze menu składa się zawsze z zimnych płyt naszych wędzonek oraz słodkości, a także dań głównych. Serwujemy kawę, herbatę i najlepszego krafta we Wrocławiu. Piwa naszego Browaru są wyjątkowe, dlatego tworzymy z nich pyszne i elegancko wyglądające drinki. Nie posiadamy „korkowego”, więc śmiało można zaopatrzyć się w swój ulubiony alkohol.

Jak przygotować się do organizacji bankietu?

Zacznijmy od zaplanowania miejsca i czasu. Następnie skrupulatnie zajmijmy się zaproszeniami. Na zaproszeniach musi znajdować się dokładny adres, data, to z jakiej okazji odbywa się przyjęcie oraz kto i kogo zaprasza. Zawrzyjmy również prośbę o potwierdzenia przybycia do konkretnej daty. Następnie zacznijmy planować menu. Tutaj ważne, żeby składało się z dań zimnych oraz ciepłych, a także deserów i dobrych trunków alkoholowych.

W co się ubrać na bankiet?

Ubiór to zawsze nieco sporna kwestia, jednak jedno możemy traktować jako pewnik – charakter spotkania będzie formalny. Każdy bankiet może różnić się od siebie, wszystko bowiem zależy od konkretnej okazji oraz uczestników przyjęcia, a także pory dnia. Najważniejszą sprawą jest, aby strój bankietowy był skromny, nie odkrywał za dużo oraz był w lekko biznesowym stylu. Jeśli oficjalne przyjęcie odbywa się porą popołudniową, zaraz po pracy - warto postawić na typowo biznesowy look. W tym przypadku idealnie sprawdzi się garnitur – dla kobiet i mężczyzn lub eleganckie spodnie i marynarka bądź ołówkowa spódnica i żakiet dla Pań, pod spodem dobrze wyglądać będą eleganckie koszule. Kolory zostawmy stonowane. Wieczorową porą pozwólmy sobie na wieczorowy strój, a tzn. sukienkę koktajlową czy elegancki, ale stonowany kombinezon.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie pytania dotyczące eleganckich bankietów w Browarze PROST!

732 917 248 

DANE FIRMOWE

 

Browar Prost Sp.J.
Pachura Ryszard i Pachura Bożena
ul. Paprotna 4, 51-117 Wrocław

tel. 71 3210747

e-mail: biuro@browarprost.pl
NIP 895-100-42-66

REGON: 930426762

KRS: 0000108734

Nr. konta bankowego:

46 1020 5226 0000 6102 0214 5811

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek        sobota - niedziela

od 12:00 do 19:00
od 12:00 do 18:00

  • LinkedIn Browar PROST
  • Szary Twitter Ikona
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram