Eleganckie bankiety i przyjęcia we wrocławskiej restauracji Prost

Organizacja bankietów to nie lada wyzwanie dla każdego Event Managera. To nie tylko uroczysty posiłek, ale duże i bogate przyjęcie, urządzane, aby uczcić ważne wydarzenie. Okazji do organizacji bankietów jest sporo, na pewno będzie nią jubileusz czy zjazd pracowników firmy z różnych oddziałów w Polsce lub na świecie.

Zastawa bankietowa w restauracji.

Dlaczego Browar Prost?

Ponieważ my podejdziemy do Ciebie indywidualnie. Urządzamy wystawne bankiety firmowe, a także uroczyste przyjęcia oraz jubileusze, np. z wyjątkowej okazji rodzinnej.

Wysublimowany i subtelny wystrój tworzą idealną oprawę dla urządzenia u nas wyjątkowego bankietu. Browar Prost to miejsce, które od lat zajmuje się organizacją przyjęć różnego typu. Nieskromnie mówiąc posiadamy wiedzę i doświadczenie w każdym temacie, a nasze przyjęcia cieszą się ogromną popularnością i niezmiennym zadowoleniem gości. Jesteśmy dumni z wnętrz jakie stworzyliśmy i przekonani, że nadają się doskonale pod każdy elegancki bankiet firmowy we Wrocławiu. Naszą ekipę tworzą kreatywni, przeszkoleni i wykształceni ludzie, przed którymi nie ma wyzwań nie do zrealizowania. Wszystkie pomysły i aranżacje gospodarzy bankietu chętnie przedyskutujemy i wdrożymy na teren lokalu. Jeśli w Twojej firmie zbliża się ważne wydarzenie bądź w wyszukany sposób chcesz uczcić okres świąteczny z pracownikami , a może pragniesz nawiązać relacje biznesowe lub po prostu zintegrować zespół – Browar Prost sprawi, że będzie to wyjątkowa uroczystość. U nas urządzisz bankiet na ponad sto miejsc siedzących. Oprócz tego Prost posiada także mniejsze salki, dla spotkań firmowych w mniejszych gronie.

Kameralna sala na bankiet we Wrocławiu.
Ozdobny bukiet kwiatów na bankiet.

Przyjęcia rodzinne

Poza szykownymi bankietami tworzymy także piękne przyjęcia rodzinne, już o mniej formalnym charakterze, ale jednak ciągle w eleganckim tonie. Wysmakowana kolacja w gronie bliskich osób to dla nas przyjemność. Miło patrzymy na zadowolenie Gości, których oczekiwania zostały spełnione. W Proście zorganizujesz przyjęcie na ponad 100 osób, ale jeśli marzysz o małej uroczystości, w bardziej zacisznym i przytulnym miejscu, posiadamy vip-roomy urządzone z klasą.

Bankietowa zastawa stołowa.
Sałatka z kozim serem na bankiet.

Okolica i nasze wnętrza

Okolica naszej restauracji to piękne, zielone miejsce położone na uboczach miasta. Lokalizacja sprawia, że nieznane są nam hałasy dochodzące z centrum miasta. Organizując firmowy bankiet zależy nam na spokoju, a wasz komfort jest dla nas priorytetem. Aranżację sali i stołów dopasujemy do indywidualnych wymagań. Dodatkowo na zewnątrz naszej restauracji znajduje się ogródek, ławeczki, gdzie ciepłą porą można przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Goście w trakcie spotkań mogą skorzystać z warników, aby napić się ciepłej kawy lub herbaty.

Menu bankietowe

Nasza karta to wyjątkowe i bogate menu, w którym królują dania z kuchni polskiej, bawarskiej oraz delikatnej i lekkiej wegetariańskiej. Kucharze naszej restauracji dbają o wysoki kunszt i jakość potraw. W zależności od okazji i kubków smakowych naszych Gości, przyrządzamy dania z kuchni całego świata. Jesteśmy otwarci na propozycje potraw Gości i skłonni wszystkie zrealizować. Nasze menu składa się zawsze z zimnych płyt naszych wędzonek oraz słodkości, a także dań głównych. Serwujemy kawę, herbatę i najlepszego krafta we Wrocławiu. Piwa naszego Browaru są wyjątkowe, dlatego tworzymy z nich pyszne i elegancko wyglądające drinki. Nie posiadamy „korkowego”, więc śmiało można zaopatrzyć się w swój ulubiony alkohol.

Prozpozycja dania na bankiet firmowy.
Szampanówki na bankiecie we Wrocławiu.
Tatar pod kielichem jako danie bankietowe.

Jak przygotować się do organizacji bankietu?

Zacznijmy od zaplanowania miejsca i czasu. Następnie skrupulatnie zajmijmy się zaproszeniami. Na zaproszeniach musi znajdować się dokładny adres, data, to z jakiej okazji odbywa się przyjęcie oraz kto i kogo zaprasza. Zawrzyjmy również prośbę o potwierdzenia przybycia do konkretnej daty. Następnie zacznijmy planować menu. Tutaj ważne, żeby składało się z dań zimnych oraz ciepłych, a także deserów i dobrych trunków alkoholowych.

Forma zaproszenia na bankiet.

W co się ubrać na bankiet?

Ubiór to zawsze nieco sporna kwestia, jednak jedno możemy traktować jako pewnik – charakter spotkania będzie formalny. Każdy bankiet może różnić się od siebie, wszystko bowiem zależy od konkretnej okazji oraz uczestników przyjęcia, a także pory dnia. Najważniejszą sprawą jest, aby strój bankietowy był skromny, nie odkrywał za dużo oraz był w lekko biznesowym stylu. Jeśli oficjalne przyjęcie odbywa się porą popołudniową, zaraz po pracy - warto postawić na typowo biznesowy look. W tym przypadku idealnie sprawdzi się garnitur – dla kobiet i mężczyzn lub eleganckie spodnie i marynarka bądź ołówkowa spódnica i żakiet dla Pań, pod spodem dobrze wyglądać będą eleganckie koszule. Kolory zostawmy stonowane. Wieczorową porą pozwólmy sobie na wieczorowy strój, a tzn. sukienkę koktajlową czy elegancki, ale stonowany kombinezon.

Elegancki garnitur na bankiet.
Elegancki strój na przyjęcie bankietowe.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

FAQ

1.    Czy są „ukryte” koszty dodatkowe (dodatkowa opłata za obrusy, świeczniki, świece, etc.)?

Nie, nie ma i nie będzie – nie stosujemy takich praktyk wobec naszych gości, stawiamy na transparentność w relacjach, przejrzyste warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie pytania dotyczące eleganckich bankietów w Browarze PROST!

732 917 248