top of page

Sala na studniówkę, półmetek, bal magisterski, absolwentów

Uprzejmie informujemy, że organizacja tego typu imprez została wstrzymana do odwołania.

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w rodzinnym Browarze Restauracyjnym Prost!

Browar Prost to doskonałe miejsce na organizację najważniejszych uroczystości towarzyszących na ważnym etapie naszego życia jakim jest edukacja. Studniówka, półmetek, bal szkolny i zdobywający coraz większą popularność bal magistra – wymagają odpowiedniej oprawy.

Do takiego wydarzenia należy się odpowiednio przygotować: suknia balowa, makijaż i profesjonalna fryzura to w przypadku studniówki czy balu akademickiego absolutna konieczność. Duże znaczenie ma zatem  również miejsce, w którym zostanie zorganizowane to wyjątkowe wydarzenie. Z jednej strony powinno być to miejsce stylowe i klimatyczne, a z drugiej oryginalne, gwarantujące niezapomniane wspomnienia.

Poszukiwania sal na studniówkę, bal uczelniany, studencki czy szkolny rozpoczynają się często od hoteli, które posiadają sieciowy wystrój. Organizacja imprez w miejscu takim jak nasz browar restauracyjny Prost gwarantuje niepowtarzalny, oryginalny wystrój oraz zapewnia doskonałe tło dla profesjonalnych sesji zdjęciowych, które są obecnie absolutnym must have uroczystych gal.

Niezmienną popularnością cieszą się spotkania klasowe i zloty absolwentów. Takie spotkania bywają organizowane z dużym rozmachem, jednak bywają również spontanicznym skrzyknięciem się kilku osób. Dla obu tych grup Browar Prost ma dedykowaną ofertę.

Dysponujemy bowiem dużą salą piwną, która jest połączeniem klimatu browarowego oraz klasycznej elegancji, jak również mniejszymi salami i vip roomami.  Hala piwna mieści do 130 osób, klimatyczne odnowione wnętrze, dyskotekowe oświetlenie, klimatyzację, rzutnik i wiele innych przydatnych udogodnień. Kameralne spotkania w grupach od kilku do kilkunastu osób można natomiast zorganizować w jednym z naszych vip roomów. Każdy taki kameralny pokój posiada na wyposażeniu telewizor, wygodne fotele i kanapy, dostęp do Wi-Fi. Vip roomy mieszczą od kilku do kilkunastu osób.

Niezapomniane spotkanie klasowe na kilkadziesiąt osób można również zorganizować w klubie piwa. Jest to nasza sala restauracyjna, której główną atrakcją są miedziane kadzie browarnicze znajdujące się w centralnym punkcie lokalu. Organizację spotkania klasowego po latach czy półmetku, można uatrakcyjnić wycieczką po browarze i degustacją piw produkowanych na miejscu.

Imprezy szkolne, bale absolwenta czy spotkania klasowe w browarze Prost to nie tylko ciekawe wnętrza i klimat, ale również uczta dla podniebienia. Nasi kucharze są gwarancją podania smacznych i bogatych dań kuchni polskiej, staropolskiej i nawet bawarskiej. Są również gotowi na wyzwania kulinarne, również te vegańskie, vegetariańskie i bezglutenowe.

Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie naszych Gości. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania zarówno, jeśli chodzi o wystrój sal, konwencję imprezy  jak i menu.

Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować każdą imprezę w perfekcyjny sposób!

732 917 248 

bottom of page