top of page

Kameralne targi ślubne we Wrocławiu

Kameralne targi ślubne to idealna okazja, aby poznać lokalnych, rzemieślniczych wystawców świadczących usługi związane z organizacją ślubu i wesela. Podczas wydarzenia można poczuć emocje związane ze zbliżającą się uroczystością, czerpać ślubne inspiracje i co najważniejsze poznać ofertę florystów, dekoratorów wnętrz, fotografów, kamerzystów, muzyków (DJ, orkiestra), cukierników, makijażystów, salony sukien ślubnych i garniturów oraz wielu innych wykonawców. A może zdecydujecie się na współpracę z wedding plannerem, który odciąży Was znacznie w przygotowaniach do Ślubu i przyjęcia po ceremonii? Rozwiązań jest wiele. Najważniejsze, aby wybrać to, które będzie odpowiadało Parze Młodej. Kameralna atmosfera naszych targów sprzyja rozmowom i poznaniu podejścia do organizacji ślubu poszczególnych wystawców. Dzięki takiej formule przybliżamy naszym Gościom filozofię prowadzenia biznesu naszych wystawców. Wiemy jak ważne jest, by pasowała ona do ich podejścia. Uczestnicząc w naszych wrocławskich targach ślubnych, uczestnicy mogą spełnić swoje marzenie o wymarzonym weselu, na swoich zasadach!

Zbliżające się wydarzenia:

Zapraszamy na pierwszą edycję naszych kameralnych targów ślubnych organizowanych w sali bankietowej Nova Prosta w Browarze Prost. Podczas niedzielnego wydarzenia będziecie mogli spotkać zawodowych, rzetelnych, profesjonalnych usługodawców z branży ślubnej. 

15.01.2023 | 12:00-17:00 | sala Nova Prosta w Browarze Prost | wstęp wolny

Poznaj wystawców styczniowych targów!

Florysta na wesele

Niepowtarzalna, budująca klimat oprawa florystyczna sali weselnej, stołów i ścianki do zdjęć 

Pracownia Zielona Chwila

Nasza oferta oparta o dekoracje florystyczne i nie tylko, skierowana jest do firm, hoteli, restauracji, biur, recepcji itp. Pracownia jest miejscem, w którym wypracowujemy przemyślane i dopasowane do potrzeb klienta zamówienia.

Dekorujemy uroczystości związane z ceremoniałem ślubnym, komunijnym, funeralnym.
Dekoratorskie i florystyczne przygotowanie do zawodu uwrażliwia nas na spójne i estetyczne przygotowanie dekoracji kwiatowych.

Obsługujemy również florystycznie dekoracje eventów, konferencji, zjazdów, imprez plenerowych itp. Wyróżniamy się dbałością, terminowością, fachowością, jesteśmy otwarci na potrzeby klienta.

Bieżące realizacje, estetykę i opinie możesz zobaczyć na fanpage–u i dołączyć do grona lubiących i zadowolonych klientów.

Wyceny interesujących Cię usług florystycznych, ze względu na ich różnorodność, przedstawiamy drogą e-mailową, lub w czasie osobistego spotkania. Doświadczenie przekonuje nas o zróżnicowanych potrzebach klienta.

Jesteś dla nas wyjątkową osobą, dlatego cieszy nas możliwość nawiązania z Tobą osobistego kontaktu.

Kontakt

Tel:

+48 509 528 290

 

Strona internetowa:

zielonachwila.pl  

 

Facebook:

facebook.com/zielonachwila  

Instagram:

instagram.com/zielonachwila_slub

Tort na wesele

Wybierz pyszny i zjawiskowy tort weselny. A może skusisz się również na słodki stół?

Cuda Wianki

Cuda Wianki to rzemieślnicza pracownia cukiernicza stworzona z pasji do pieczenia, miejsce w którym stworze Wam wymarzony tort i słodkości, które zachwycą Wasze podniebienia i oczarują gości swoim wyglądem. 

Bardzo chętnie osłodzę ten szczególny dla Was dzień! 


Do zobaczenia na targach!


Angelika