Lokal na komunię we Wrocławiu – organizacja komunii

Komunie w Browarze PROST to kompleksowa organizacja uroczystości pierwszokomunijnej na sali dla rodziny. Obsługujemy przyjęcia komunijne, dbając o stonowany wystrój, ciszę i rodzinną atmosferę w ten jakże ważny dzień. Nasze sale przystosowane są do imprez komunijnych małych jak i tych większych - jesteśmy elastyczni odnośnie dekoracji, ustawienia stołów, menu czy innych spraw organizacyjnych.

obiad pierwszokomunijny w restauracji we wrocławiu przyjęcie pierwszokomunijne w lokalu impreza pierwszokomunijna we wrocławiu

restauracja na komunie  restauracja komunia Komunia we wrocławskiej restauracji

Nasza restauracja browarowa zapewnia pyszne dania przygotowywane na miejscu, pełną obsługę kelnerską, eleganckie toalety przystosowane dla niepełnosprawnych, parking, ogródek na dworze czy wyjątkowe świeże piwa rzemieślnicze – a to jeszcze nie wszystko!

komunijna impreza wrocław Przyjęcie komunijne w restauracji

Decydując się na ofertę restauracji browaru PROST stawiacie Państwo na komfort, bogate menu (także z możliwością dań wegetariańskich) oraz wyjątkowy klimat.

zakąski komunijne Organizacja komunii w restauracji

W tym szczególnym dniu z przyjemnością pomożemy w organizacji tego wyjątkowego przyjęcia. Organizując uroczystość komunijną w naszej restauracji, mogą być Państwo pewni, że dziecko jak i goście komunijni długo z sentymentem będą wspominać to wydarzenie. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Dbamy o idealną atmosferę, proponujemy pyszne menu, lecz również jesteśmy w stanie dopasować się do Waszych propozycji.

toalety w restauracji komunia w browarze kubeczki, talerzyki, podstawki

Nasze atuty to:

przystrojenie stołu komunijnego pierwsza komunia w restauracji przyjęcie na komunie

Dlaczego warto zorganizować komunię w lokalu?

Pierwsza Komunia Święta to niewątpliwie bardzo ważna uroczystość rodzinna. Przeżywa ją nie tylko dziecko, ale i jego rodzice czy najbliższa rodzina. Warto przy tym pamiętać, że dzień Pierwszej Komunii to także duże przedsięwzięcie organizacyjne, któremu trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu. Dodatkowo należy zachować nieco sił na to, co tego dnia najważniejsze, a więc duchowe przeżycie uroczystości i wsparcie dziecka. Dlatego też, coraz więcej osób rezygnuje z przyjęcia organizowanego domu na rzecz lokalu.

Przede wszystkim wygoda

Rodzice coraz częściej decydują się na zorganizowanie Pierwszej Komunii swojego dziecka w lokalu np. w restauracji. W ten sposób chcą uczcić ten wyjątkowy dzień. Poza tym wielu osobom na przeszkodzie w zorganizowaniu przyjęcia własnym sumptem stoją warunki mieszkalne. Niekiedy miejsca jest po prostu za mało, aby pomieścić całą rodzinę. Zresztą oddanie organizacji komunii w ręce profesjonalistów to rozwiązanie bardzo wygodne. Niekiedy lepiej jest zapłacić nieznacznie więcej, aby móc się tego dnia poświęcić tylko dziecku. Znika wówczas stres i zmęczenie, które oczywiście wiążą się z organizacją tak dużej uroczystości.

W wielu przypadkach organizacja Pierwszej Komunii poza domem, czy mieszkaniem, jest niejako koniecznością. Nie każdy lokal mieszkalny nadaje się bowiem do pomieszczenia tak dużej liczby gości. Tymczasem pożyczanie krzeseł od sąsiadów i upychanie gości po kątach nie jest dobrym rozwiązaniem. Ten dzień powinien być w końcu wyjątkowy i dopracowany w każdym szczególe. Dziecku i zebranym gościom mają pozostać miłe wspomnienia na długie lata.

Oszczędność czasu

Decydując się na wynajęcie sali na przyjęcie pierwszokomunijne, nie trzeba się martwić w zasadzie niczym. To obsługa lokalu zajmuje się przygotowaniem menu, zrobieniem zakupów i ugotowaniem dużej ilości potraw, nakryciem stołów itd. Gości obsługują przez cały czas kelnerzy, i to oni dbają o to, aby nikomu nic nie brakowało. Poza tym na końcu nie trzeba sprzątać, można wrócić do domu i odpocząć po pełnym emocji dniu. Zaoszczędzony czas można oczywiście przeznaczyć na inne przygotowania do uroczystości, których oczywiście nie brakuje. Więcej czasu można też poświęcić samemu dziecku.

Trzeba przy tym pamiętać, aby miejsce w restauracji na Pierwszą Komunię zarezerwować odpowiednio wcześniej. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością, a więc miejsca w restauracjach, zwłaszcza tych renomowanych, szybko znikają. Warto również zastanowić się nad menu komunijnym, dekoracją czy ustawieniem stołów. W końcu wszystko musi być tego dnia dopięte na ostatni guzik. Zobacz więcej darmowych filmów na https://filmeporno.tube...

Komunijne FAQ

1. Czy jest dostępne przykładowe menu komunijne?

Tak, prosimy o kontakt mailowy, w odpowiedzi podeślemy nasze propozycje.

2. Ile osób jest w stanie pomieścić się w sali?

Posiadamy dużą salę nawet do 130 osób jak i wiele mniejszych, samodzielnych salek, dzięki czemu możemy zorganizować imprezę komunijną dla dowolnych potrzeb.

3. Czy jest możliwość zarezerwowania sali w święta?

Lokal jest otwarty w dni świąteczne i jak najbardziej istnieje możliwość rezerwacji imprezy w tym terminie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: tel. 882 359 397 lub mailowo na katarzyna.klimuk@browarprost.pl

Browar rodzinny