top of page

Restauracja we Wrocławiu

Restauracja Browaru Prost, to miejsce z niezwykłą atmosferą i niespotykanym klimatem. My sami, uwielbiamy spędzać tu czas i nawet w dni niepracujące wpadamy, by zjeść i napić się, bo po prostu wiemy co nas czeka. Składniki oraz receptury, opracowane przez naszych najlepszych kucharzy są najwyższej jakości, dlatego z dumą i uciechą zabieramy tu naszych najbliższych. Tu nie ma miejsca na zawód czy nieporozumienia…

Kucharze Prosta, to ekipa bardzo doświadczona i obeznana w nowych trendach kulinarnych. Śledzimy modę, by z najmniejszym detalem udźwignąć najbardziej wyrafinowane gusta i fantazje kulinarne naszych gości. Po pierwsze naszym celem jest sprawianie przyjemności.

Podstawą naszej kuchni są produkty sezonowe. Systematycznie wzbogacana, jednak ciągle stała karta, jest zawsze dostępna w lokalu, jednak co sezon wprowadzamy MENU SEZONOWE, stworzone z najlepszych i świeżych składników, po to by zimną porą rozgrzać, latem natomiast dać nieco orzeźwienia. Dodatkowo, atutem Prosta wartym podkreślenia jest nasza wędzarnia. Tutaj wędzimy sery, mięsa oraz ryby, które mogą Państwo zakupić w postaci desek serów i/lub mięs, a także wziąć na wynos, w hermetycznie pakowanych opakowaniach.


Lubimy gotować tradycyjnie, jednak zawsze staramy się dodać koloru na każdy talerz, ponieważ z doświadczenia wiemy, że najpierw jemy oczami… Naszą małą pasją są również dania wegetariańskie. Bardzo lubimy te potrawy, właśnie przez to, że to one były pewną inspiracją do tak barwnego gotowania. Eksperymenty i innowacyjne pomysły leżą w naszej naturze, więc  jesteśmy otwarci także na propozycje spersonalizowanych dań dla naszych gości.

W restauracji naszego Browaru napiją się Państwo także doskonałego piwa kraftowego, produkowanego od samych postaw w naszej warzelni. Poza samą wiedzą na temat kuchni i piw rzemieślniczych, posiadamy także tą, która pozwala łączyć jedno i drugie w celu uzyskania najlepszego połączenia smaków. W ofercie posiadamy klasykę gatunku piw kraftowych: piwo pszeniczne, pilsa czy lagera oraz piwa nowofalowe – cyklicznie wprowadzane do menu. Ciężko powiedzieć co jest naszym większym sukcesem. Rzemieślnicze piwo to nasz symbol i ogromna pasja piwowarów, dlatego prowadzimy szkolenia, kursy sensoryczne oraz zwiedzanie naszego browaru, by móc się tą wiedzą dzielić.

Restauracja Browaru Prost to także miejsce rodzinnych spotkań, firmowych integracji oraz imprez okolicznościowych. Dodatkowo, gdy dni zaczynają robić się cieplejsze proponujemy Państwu spędzenie czasu na zewnątrz lokalu, czyli w naszym ogródku piwnym.


Stworzyliśmy miejsce, w którym spełniamy oczekiwania. W naszej restauracji jest miejsce, by napić się piwa i zjeść wyśmienitą kolację z przyjaciółmi, spędzić romantyczną randkę, ale także by zorganizować huczną imprezę albo kameralne spotkanie za zamkniętymi drzwiami vip-roomu. Imprezy organizujemy od początku istnienia Prosta, więc doskonale się na tym znamy i służymy pomocą w każdej sprawie – tej najbardziej drobiazgowej, jak detale dekoracji oraz tych większych, jak DJ, fotograf czy aranżacje zabaw dla gości, np. na Waszym weselu. Największa sala naszej restauracji posiada ponad 100 miejsc siedzących, jest przestronna, komfortowa i zawiera wiele udogodnień. W tej sali urządzamy także imprezy okolicznościowe, Andrzejki czy Walentynki. Aczkolwiek, jeśli marzy Wam się małe przyjęcie weselne, spotkanie integracyjne, a może uroczysty obiad w gronie najbliższych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych vip-roomów, czyli kameralnych salek w wyjątkowym klimacie.

Po szczegółowe informacje na temat naszych pysznych piw rzemieślniczych, organizowanych imprez, menu i wiele innych, zachęcamy do przejrzenia całej strony Browaru Prost lub bezpośrednio kontaktu telefonicznego, mailowego, a najlepiej, jeśli po prostu nas odwiedzicie!

ZOBACZ FILM

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć z Naszej Restauracji

Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!
bottom of page