top of page

Organizacja Stypy Wrocław

Organizacja stypy, czyli uroczystego poczęstunku po pogrzebie, jest w naszym kraju wieloletnią tradycją. Jest to szansa na spotkanie w rodzinnym gronie, wspólne pocieszenie się po stracie bliskiej osoby oraz moment zadumy i wspominania miłych chwil związanych ze zmarłym.

 

W naszym browarze restauracyjnym zajmujemy się profesjonalną organizacją konsolacji. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu spotkania organizowane są w krótkim czasie, a osoby żegnające swojego bliskiego mają do załatwienia wiele spraw. Staramy się odciążyć Was w tym trudnym czasie i oferujemy kompleksowe przygotowanie przyjęcia pożegnalnego. Naszym gościom proponujemy organizację stypy w zaciszu naszych kameralnych vip-roomów, które pomieszczą 10,15, 18, aż do 23 osób. Na większe spotkania oferujemy salę dla ok. 80 osób. Wszystko zależy od tego jaki charakter ma mieć spotkanie. Niektórzy decydują się na obiad w gronie najbliższej rodziny, inni potrzebują wsparcia ze strony przyjaciół i znajomych. Wszystkie sale, które Państwu proponujemy są oddzielone od głównej sali restauracyjnej. Dzięki temu mogą Państwo swobodnie, w gronie najbliższych przeżywać ten dzień z dala od zgiełku i głosów innych gości browaru.

 

Aby ułatwić Państwu wybór dań na tę okoliczność przygotowaliśmy dwa warianty menu. Proponujemy menu składające się z zupy, dania głównego z możliwością wyboru mięs i dodatków, napojów oraz deseru. Serwujemy smaczne, domowe dania kuchni polskiej. W trakcie trwania spotkania pożegnalnego nasza profesjonalna obsługa będzie dbała o to, aby niczego Państwu nie brakowało. Nasi kelnerzy są dyskretni, podchodzą z szacunkiem do wzniosłej chwili. Rozumiemy, że dzień ten nie jest łatwy dla rodziny, dlatego staramy się dostosować do Państwa potrzeb. Nasz manager uzgodni z Państwem menu, doradzi wybór sali w zależności od ilości gości, podpowie jaka długość przyjęcia będzie optymalna. Jeśli nie czują się Państwo na siłach, nasza obsługa przywita gości, a także dyskretnie poinformuje o zakończeniu spotkania.

 

Organizując stypę wiele osób kieruje się odległością od cmentarza, na którym odbywa się ceremonia. Restauracja przy Browarze Prost z racji bliskiego położenia Cmentarza Osobowice, często jest wybierana przez rodziny na spotkania konsolacyjne. Dzielą nas niespełna trzy kilometry, dojazd samochodem trwa 5 minut. Do dyspozycji naszych gości mamy przestronny parking.

miejsca-na-duże-stypy.jpg
konsolacja-we-wrocławiu.jpg

Ugościmy Państwa z dużym wyczuciem, dołożymy starań aby stworzyć godną atmosferę zadumy. Przygotujemy menu według Państwa życzeń, a uczestnicy konsolacji nie tylko zjedzą obiad i ciasto, napiją się kawy i herbaty, ale w kameralnych warunkach będą mogli ze sobą spokojnie porozmawiać. W okresie letnim zachęcamy do   skorzystania z  przytulnego ogródka. Dysponujemy nieodpłatnym parkingiem,  zamykanym na noc. 

MENU I

Zupa

(wybieramy jedną dla wszystkich)

Rosół z makaronem

lub

Krem pomidorowy z grzankami

lub

Żurek z jajkiem

Dania mięsne

(wybieramy jedno dla wszystkich)

Złocisty kotlet schabowy, ziemniaki z masłem i koperkiem, bukiet surówek

De volaille, ziemniaki pieczone, bukiet surówek

Pieczona karkówka w sosie, kluski śląskie, buraczki zasmażane

Napoje

 

Woda z cytryną podana w karafkach


Cena: 50 zł/os.

Dodatkowo proponujemy

 

Cisto drożdżowe ze śliwkami

lub

Szarlotka

 

Cena 15 zł/p. 

* DO KAŻDEJ OFERTY DOLICZANY JEST SERWIS W WYSOKOŚCI 5% CAŁEJ OFERTY BRUTTO

*Powyższe menu przygotowujemy dla minimum 10 osób dorosłych. **Dzieci do lat 12 obowiązuje rabat w wysokości 50% ceny podstawowej.

MENU II

(czas trwania przyjęcia do 4 godzin)

Zupa

Rosół drobiowy z domowym makaronem

lub

 Krem pomidorowy z bazyliową nutą

Dania mięsne

Kotlet schabowy tradycyjny w złocistej panierce

Pieczone udko z kurczaka

Karkówka pieczona serwowana w pieczeniowym sosie

 

1,5 porcji / os.

Dodatki
 

Ziemniaki pieczone w ziołach lub ziemniaki z wody

Kluski śląskie domowej roboty

Sos pieczeniowy

Bukiet surówek

Deser

 

Sezonowe ciasto drożdżowe

Napoje
 Kawa i herbata b / o
Woda mineralna b / o
Soki 0,3 l / os. 


Cena: 139 zł / os. 

* DO KAŻDEJ OFERTY DOLICZANY JEST SERWIS W WYSOKOŚCI 5% CAŁEJ OFERTY BRUTTO

*Powyższe menu przygotowujemy dla minimum 10 osób dorosłych. **Dzieci do lat 12 obowiązuje rabat w wysokości 50% ceny podstawowej.

Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania.

732 917 248 

Stypy FAQ

 

 

1. Czy powinno się tworzyć specjalne zaproszenie na stypę?

Nie, zapraszamy najbliższą rodzinę i przyjaciół zaraz po ceremonii.

2. Jaki jest średni czas trwania stypy?

W zależności od wybranego menu od 2 do 4 godzin.

3. Czy stoły są dodatkowo udekorowane?

Tak, są dekoracje nawiązujące do uroczystości.

bottom of page