top of page

WIGILIE FIRMOWE

Wigilia firmowa w Restauracji PROST

Wigilia Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który każdy z Nas spędza z najbliższymi osobami, ciesząc się ze wspólnych chwil. Często jest to pora na złagodzenie wszelkich sporów, od błahostek po poważniejsze sprawy, które leżą nam na sercu, ale wcześniej nie mieliśmy okazji się z nimi zmierzyć.

Czy nie warto zorganizować podobnego spotkania w gronie współpracowników?

Wszelkie problemy w pracy, jak chociażby inne spojrzenie na wiele spraw, brak porozumienia, wrażenie niedocenienia, rywalizacji to tylko niektóre z problemów, które często rodzą się w naszych głowach i potrzebują okazji, by mogły zostać wyjaśnione. Świąteczne zgromadzenie to doskonały moment, aby zniwelować wszelkie złości i rozwiązać sprawy, które nam ciążą, lecz wcześniej nie było sposobności by stawić im czoła. Oprócz tego wigilia pracownicza to najlepszy moment na budowę relacji oraz integrację pracowników.

 

Jeśli jesteś pracodawcą nie wolno Ci zapomnieć o tej uroczystości, bowiem wigilia firmowa to czas, na który mogą czekać pracownicy. Wychodzimy naprzeciw małym i większym firmom. Mamy do dyspozycji małe salki konferencyjne na kilkanaście osób oraz większą salę, która będzie idealna nawet na dużą wigilię dla firm - do 90 osób! Jesteśmy przekonani, że nasz wyjątkowy, ciepły klimat pozwoli Wam wczuć się w magię nadchodzących Świąt.

Kolacja wigilijna w Restauracji PROST

Restauracja Prost wychodzi z propozycją zorganizowania kapitalnej wigilii firmowej w lokalu. Dania serwowane przez nasz znakomity i bardzo doświadczony zespół kucharski są zawsze obłędnie smaczne, a obsługa sprawna i profesjonalna.

 

Proponujemy dania wigilijne tradycyjne polskie jak np. barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami czy tradycyjna sałatka jarzynowa, jednakże jesteśmy w stanie przygotować również nowoczesne propozycje, jak np. coraz bardziej popularna, bo genialna kuchnia Fusion łącząca smaki (makowiec z jabłkami, śledzie z rodzynkami, orzechami i granatem), którą podbijesz serca swoich pracowników. Przygotowujemy posiłki na ciepło i na zimno, a kwestia podania dań jest do ustalenia według preferencji gości wigilijnych.

 

Wszystkie potrawy mogą być postawione na stole na początku spotkania, jak na tradycyjnej wigilii, u nas w formie szwedzkiego stołu, natomiast jeśli pragniesz, by dania były stopniowo serwowane, najpierw barszcz, następnie wybrane dania główne i na koniec słodkości – żaden problem, nasi kelnerzy o to zadbają. Prost charakteryzuje się znakomitym kraftowym piwem, które doskonale odnajdzie się przy wigilijnych daniach. Mamy wiele ich rodzajów – pilsy, lagery, pszeniczne, mocniejsze, słodsze nowofalowe… Każdy znajdzie coś dla siebie. Dobre jedzenie to półmetek sukcesu przy organizacji tego wieczoru, dlatego jeśli należysz do kadry zarządzającej firmą to powinieneś zadbać, by było jak najlepsze i wszyscy zaproszeni ze smakiem wspominali ten wieczór.

MENU I

(czas trwania przyjęcia - do 4 godzin)

Zupa

Barszcz czerwony na zakwasie z domowymi uszkami

lub

Zupa grzybowa z lanymi kluskami

Dania główne

Karp smażony

Dorsz w cieście piwnym

Pierogi domowe nadziewane kapustą i grzybami

Kapusta z grochem

Pieczywo

1,5 p./os.

Deser

Szarlotka lub makowiec

1 p./os

Napoje

Kawa b/o

Herbata b/o

Woda w karafce b/o

Kompot z suszu 0,2 l/os

Cena: 159 zł/os.*

*Do każdej oferty doliczany jest serwis w wysokości 5% całej oferty brutto

*Powyższe menu przygotowujemy dla minimum 10 osób dorosłych

*Podana cena może zostać podwyższona o inflację, zgodnie z tabelą miesięcznych wskaźników cen towarów i usług konsumpcyjnych publikowanych przez GUS

MENU II

(czas trwania przyjęcia - do 6 godzin)

Zupa

Barszcz czerwony na zakwasie z domowymi uszkami

lub

Zupa grzybowa z lanymi kluskami

Dania główne

Karp panierowany

Dorsz w cieście piwnym

Pieczeń wieprzowa w sosie żurawinowym

Pierogi domowe nadziewane kapustą i grzybami

2 p./os.

Dodatki

Ziemniaki pieczone w ziołach

Smażone kopytka okraszone bułką tartą

Kapusta z grzybami

Bukiety surówek

Deser

Szarlotka lub makowiec

1 p./os

Napoje

Kawa i herbata b/o

Woda mineralna b/o

Sok 0,3 l/os.

Kompot z suszu 0,2 l/os.

Zimna płyta

Patera mięs wędzonych w restauracji (4 rodzaje)

Pasztet  z żurawiną własnej roboty

Sałatka śledziowa

Sałatka jarzynowa

Galaretki wieprzowe

Mini babeczki z nadzieniem twarogowym i łososiem

Pieczywo

400g/os.

Cena: 299 zł/os.*

*Do każdej oferty doliczany jest serwis w wysokości 5% całej oferty brutto

*Powyższe menu przygotowujemy dla minimum 10 osób dorosłych

*Podana cena może zostać podwyższona o inflację, zgodnie z tabelą miesięcznych wskaźników cen towarów i usług konsumpcyjnych publikowanych przez GUS

Jedzenie jedzeniem, równie ważna jest atmosfera

W naszym browarze doskonała, rodzinna atmosfera oraz wyczuwalna polska gościna nie budzi żadnych wątpliwości, a dużym plusem jest także lokalizacja – z dala od zgiełku miasta. Jeśli masz małą firmę i chcesz zorganizować kameralną uroczystość, nasze sale konferencyjne sprawdzą się doskonale. Salki świątecznie udekorujemy, znajdzie się choinka, światełka, trochę sianka i opłatek na stole. Proponujemy także promocyjny zakup prezentów świątecznych w formie 6-paków naszych piw kraftowych, które ułożymy pod choinką, a mogą nam Państwo wierzyć, że lepszych we Wrocławiu nikt nie pił!

 

Jeśli Twoja firma jest liczniejsza lub planujesz zorganizować wigilię pracowniczą z osobami towarzyszącymi, to dobrze sprawdzi się nasza największa sala bankietowa. Oczywiście - ją także świątecznie przyozdobimy, dodatkowo jest na niej specjalnie wydzielone miejsce dla dzieci, a także parkiet do tańca, co sprawi, że nie będzie to sztywne świąteczne spotkanie firmowe. W tle oczywiście zagrają świąteczne przeboje, na prośbę też kolędy. Jeśli masz swoje pomysły, płyty lub własne dekoracje, daj nam wcześniej znać, bez problemu wszystko uzgodnimy, a jeśli nie masz czasu, to wszystkim sami się zajmiemy. W tym wypadku również zachęcamy do rozdania upominków w formie naszych genialnych piw rzemieślniczych, w przypadku tak dużej wigilii firmowej może być to po jednym piwie dla każdego gościa. Posiadamy parking na około 30 aut oraz ogródek piwny, który w trakcie zimy sprawdzi się jako miejsce na papierosa.


Zachęcamy do rezerwacji już dziś! Proponujemy terminy od 8 do 15 grudnia, po to by każdy miał czas na spokojnie zająć się swoją rodzinną wigilią. Jesteśmy jednak elastyczni i jeśli przeoczysz termin, mamy możliwość zorganizowania spotkania również na początku stycznia. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jeśli pozostały Ci jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania.

Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować wigilię firmową w wyjątkowy sposób!

732 917 248 

bottom of page