Oferta organizacji chrzcin – przyjęcie na chrzciny

Chrzest to pierwszy, a zarazem najważniejszy dzień w życiu dziecka i równie ważny dla młodych rodziców. Oczywiście maluszki raczej nie będą go pamiętać, jednakże pamiątki w postaci zdjęć, a często także prezentów oraz sama świadomość odbytego chrztu zostają na zawsze. To ważne, by zorganizować przyjęcie, które będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy i z ciepłym sercem opowiadać o nim dziecku.

Organizacja chrzcin we Wrocławiu

Dlaczego Browar Prost?

Nasz lokal emanuje rodzinną i przyjazną atmosferą. Właśnie z tą myślą go stworzyliśmy i wciąż pielęgnujemy te wartości, pragnąc zarażać nimi wszystkich gości – po to byśmy wspólnie mogli stworzyć wydarzenie, które na długo zapadnie w głowach i sercach nam wszystkim. A oprócz tego zapewniamy wiele więcej…

Nasze menu

Nasza restauracja nie zaproponuje Państwu oklepanych pozycji w menu, które przewijają się w każdym miejscu i na każdym przyjęciu. Przygotowujemy wiele zamienników dla tradycyjnych pozycji, jak aromatyczne kremy zamiast rosołu, czy dania wegetariańskie zamiast schabowego. Dania z naszego bogatego menu tworzone są zawsze na miejscu, zawsze na świeżo – głownie z produktów sezonowych i bardzo często z naszego ogródka. Wysłuchamy wszystkich życzeń, nietolerancji czy indywidualnych preferencji, żeby razem stworzyć wyjątkową kartę.

Wspaniałe menu na chrzciny
Dobrze zaprojektowana zastawa stołowa gwarantuje niepowtarzalną atmosferę w trakcie chrzcin w restauracji.

Sale

Na przyjęcie z okazji chrzcin proponujemy Państwu przede wszystkim nasze Vip-roomy. Są to kameralne salki odpowiednio dostosowane do ilości zaproszonych gości, w których spędzą Państwo czas wyłącznie w towarzystwie najbliższych osób. Vip-roomy stworzone zostały z myślą o tego typu przytulnych i rodzinnych przyjęciach. Salka FULL pomieści wygodnie około 20 osób, salka DARK – 15, PILS – 10 salka GOLD – 16 osób. Nasze kameralne wnętrza sprawią, że poczujesz się jak w domu, z tą różnicą, że wszystko zostanie Ci podane do stołu. Oprócz tego, jeśli planują Państwo duże przyjęcie posiadamy również salę, w której pomieści się 100 osób.

Restauracja na chrzciny Wrocław
Browar PROST to idealne miejsce na chrzciny we Wrocławiu.

A co dla dzieci i młodych mam?

Dla dzieci zapewniamy osobny kącik do zabaw, w którym na długi czas zajmą się sobą. Dodatkowo nasze wnętrza dopasowane są dla młodych, karmiących mam. Wiemy, że to co wyróżnia chrzciny w domu to pełna swoboda do nakarmienia maluszka. Nasza restauracja wszystko przemyślała, nie bez powodu mówimy, że zajmujemy się kompleksową organizacją chrzcin. Posiadamy pomieszczenia, gdzie każda mama nakarmi i przebierze maluszka.

Piękna lokalizacja, by spędzić czas również na zewnątrz

Ogródek naszego lokalu to piękne miejsce, by w spokoju spędzić czas na zewnątrz, zrelaksować się, odprężyć, poobcować z naturą. Dodatkowo lokalizacja jest idealna na przyjęcia z dziećmi – mogą się wyszaleć w bezpiecznym miejscu. W naszym ogródku posiadamy ławeczki, gdzie dorośli mogą spędzić czas, a w tym czasie dzieci bawić się obok. Atrakcją przyjęcia dla gości z pewnością będzie nasze piwo kraftowe – prosto z warzelni.

Zielony ogród na chrzciny

Wiemy już, ze organizacja chrzcin w restauracji Prost to idealny wybór. Pozostają jednak również kwestie, które zastanawiają gości przyjęcia.

Co dać w prezencie?

Pamiętajmy, że prezenty na chrzciny nie muszą być prezentami wyłącznie na okres niemowlęcy. To mogą być rzeczy – jak chociażby biżuteria, które zostaną wykorzystane w późniejszym czasie, jednak wciąż będą stanowić wspaniałą pamiątkę chrztu.

Postaw na coś co będzie piękną pamiątką na długie lata:

- medalik z grawerem lub złoty krzyżyk,

- ozdobne buciki z kryształkami,

- piękny album, w którym można opisywać chwile nie tylko obrazem, ale również słowem,

- pozytywki – przeróżne do wyboru: baleriny, wróżki, karuzele, samochody...

- pudełeczko wspomnień z grawerem,

- skarbonka – srebrna piłka lub karoca.

Prezent na chrzest

Jak się ubrać na chrzciny?

Najważniejszą zasadą jest to, aby ciągle pamiętać, że jest to uroczystość kościelna. Należy więc, zachować stosowność – zasłonić dekolt, ramiona i nie odsłaniać zbytnio nóg. Jest to poniekąd strój formalny, ale by połączyć ceremonię z przyjęciem, dla pań najlepiej sprawdzą się kobiece garnitury bądź sukienki koktajlowe za kolano – elegancko i wygodnie, oczywiście w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Mała czarna nie będzie wyglądać zbyt dobrze. Jeśli jesteś mamą i zależy Ci na idealnym komforcie podczas przyjęcia, możesz wziąć po prostu coś na zmianę – młodej mamie jak najbardziej wypada. Niech to jednak będą wciąż jasne kolory.

Jako gość natomiast pamiętaj o tym, że chrzest to nie wesele – rozkloszowane kreacje, które stworzone zostały do tańca, to nie jest dobry pomysł. Ubierz się skromnie, formalnie – mogą być to eleganckie spodnie lub sukienka w kształcę litery A. Jest to też dobry czas na ołówkowe spódnice, ponieważ jak wiadomo chrzciny to nie dzień szalonej zabawy, dlatego nie musimy obawiać się o to, że będzie nam po prostu niewygodnie – a jednak taki strój zawsze robi wrażenie.

Strój na chrzciny
W co sie ubrać na chrzciny

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc, by zorganizować piękne chrzciny w naszej restauracji!

Masz pytania?

Zapoznaj  się z naszym FAQ, w którym staraliśmy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować każdą imprezę w perfekcyjny sposób!

732 917 248 

 

Chrzcinowe FAQ

1. Jaki jest koszt talerzyka?

Koszt za osobę zaczyna się od 99 zł i obejmuje nie tylko obiad, ale i przekąski, serwis kawowy, herbatę itd.

 

2. Czy jest możliwość skorzystania z dodatkowego pomieszczenia na przewijanie, karmienie, ułożenie maluszka do snu itd.?

Tak, mamy dwie toalety z dwoma przewijakami, natomiast vip-roomy (o ile są wolne) mogą służyć do uśpienia dziecka.

 

3. Czy jest możliwość skorzystania z projektora, telewizora z USB itp.?

Oczywiście że tak, w każdym vip-roomie, w Klubie oraz na całej Hali są wszelkie media.

4. Czy niewykorzystane jedzenie jest przekazywane w pojemnikach?

Tak, całe pozostałe jedzenie zostaje wydane w pojemnikach przez obsługę przyjęcia.

 

5. Czy restauracja posiada jakieś akcesoria dziecięce?

Jest kącik zabaw (Klub), dostępne są też zabawki.

6. Czy kącik dziecięcy jest dostępny cały czas?

Kącik jest obecny w Klubie przez cały czas trwania imprezy (w godzinach otwarcia lokalu).

7. Czy i jakiej wysokości zadatek obowiązuje w ramach rezerwacji terminu?

Rezerwacja terminu na chrzciny w lokalu wiąże się z zadatkiem w kwocie 200 zł.

8. Czy menu jest klasyczne czy dopasowywane indywidualnie?

Posiadamy gotowe zestawy i sprawdzone rozwiązania menu, ale jesteśmy elastyczni, gotujemy na miejscu - możemy zaproponować np. alternatywę dla wegetarian. Szczegóły menu przedstawimy na spotkaniu.

 

9. Jaki jest przewidziany czas trwania imprezy?

Zawsze to określamy na spotkaniu - z uwagi na godziny otwarcia lokalu, a także wyznaczenie personelu do indywidualnej obsługi przyjęcia z okazji chrzcin.