Sala szkoleniowa, konferencyjna

Browar Prost we Wrocławiu to nie tylko wyjątkowe piwo – to także centrum konferencyjne z kilkoma salami szkoleniowymi dla firm. Obiekt dysponuje 5 salami konferencyjnymi dla różnych potrzeb. Dysponujemy dużą salą szkoleniową mieszcząca do 100 osób, trzema salami od 10 do 20 osób oraz kameralną salą konferencyjną przeznaczoną na spotkania do 10 osób. Największa sala szkoleniowa przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych (włącznie z toaletą). Układ sali na szkolenie może mieć dowolną konfigurację - salę ustawiamy zawsze na życzenie klienta (układ szkolny, teatralny czy indywidualny).

Jesteśmy elastyczni także jeśli chodzi o wyposażenie i wystrój danej sali. Każda z sal mniejszych jest wyposażona w klimatyzację, TV (60” lub 42”) z wejściem HDMI i USB (dysponujemy również przedłużką tych wtyczek), na życzenie do sali wstawiamy również tablicę flipchart z mazakami. Sala konferencyjna do 100 osób wyposażona jest w dwie klimatyzacje, rzutnik oraz tablicę flipchart z mazakami – sprzęt wliczony w cenę najmu. Wszystkie sale konferencyjne posiadają wentylację. Internet WiFi  jest dostępny bezpłatnie na terenie całego browaru. Istnieje możliwość skorzystania z własnego sprzętu mulitmedialnego pod warunkiem dostępności miejsca. Przy okazji konferencji można rozstawić na terenie restauracji materiały informacyjne – rollup, stoisko itp. Lokalizacja takich materiałów reklamowych ustalana jest indywidualnie. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc naszej załogi - każdy z naszych pracowników jest przeszkolony w obsłudze posiadanych przez nas sprzętów. Oświetlenie i nagłośnienie pozwala na całkowity komfort pracy - mamy świetnie wyposażone sale konferencyjne pod względem oświetlenia jak i sprzętu audio czy akustyki.

Oprócz standardowej oferty najmu, istnieje możliwość dodania usługi cateringowej. Posiadamy własną kuchnię, gwarantujemy świeżość i wysoką jakość obsługi gastronomicznej. Istnieje także możliwość własnego skomponowania oferty menu, także z uwzględnieniem potraw bezglutenowych i wegetariańskich.

Wrocławski lokal dysponuje dwoma ogródkami gastronomicznymi. Jeden jest w pełni do dyspozycji gości podczas udziału w szkoleniu czy konferencji w sali szkoleniowej dużej – z pozostałych sal możemy wyjść przed browar lub skorzystać z ogródka ogólnodostępnego dla wszystkich gości.

Dla osób szkolonych jak i prelegentów gwarantujemy parking przy samym browarze na 20 miejsc parkingowych – w obrębie browaru istnieje również możliwość parkowania wzdłuż ulicy oraz na sąsiednim otwartym parkingu niestrzeżonym z 20 miejscami parkingowymi.

Sala szkoleniowa na kursy dla grup

Nie dysponujemy miejscami noclegowymi na terenie naszego obiektu. Dwie duże bazy noclegowe w pobliżu to: Hotel „Haston” liczący 240 miejsc noclegowych, a Hotel „Jasek” posiada 200 miejsc noclegowych.

Zorganizuj też imprezę firmową

Zapoznaj  się z naszą ofertę organizacji imprez firmowych

Ważne informacje o wynajmie sal dla firm

  • Sale szkoleniowe mogą Państwo rezerwować w godzinach 8:00 – 24:00 (istnieje możliwość rezerwacji w godzinach niestandardowych tj. poza tymi godzinami, w takim przypadku obowiązuje indywidualna wycena)

  • Obsługiwane płatności na wynajem sali: płatność gotówką, przelewem, kartą. Opłaty możemy dokonać na miejscu. Zadatek obowiązuje w przypadku zamówienia cateringu lub dodatkowych usług związanych z podwyższonym kosztem najmu sali.

  • Dla organizujących spotkania cykliczne przewidziane są rabaty pieniężne. Organizatorzy mogą liczyć także na vouchery i gadżety upominkowe.

 

Istnieje możliwość obejrzenia sali szkoleniowej w godzinach otwarcia restauracji lub po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zrób wrażenie na swoich klientach, pracownikach i zorganizuj szkolenie w Browarze Prost, zapraszamy do kontaktu!

Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować każdą imprezę w perfekcyjny sposób!

732 917 248