top of page

Mecze na żywo, transmisje sportowe – Wrocław

Mistrzostwa Świata piłki nożnej - Polska - gdzie oglądać?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć mecz na żywo we Wrocławiu? Szukasz miejsca do wspólnego kibicowania ze znajomymi podczas olimpiad, mistrzostw itd.? Chciałbyś obejrzeć mecz Śląska Wrocław w lokalu popijając oficjalne piwo klubu? Jeśli w odpowiedzi jest choć jedno tak, to zapraszamy do browaru regionalnego PROST we Wrocławiu!

Browar restauracyjny Prost to doskonałe miejsce do oglądania meczów na żywo, bowiem w lokalu transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe: mecze reprezentacji Polski, mecze Ligi Mistrzów, występy olimpijczyków itd. Transmitowane są także wszystkie mecze Śląska Wrocław, którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym, dlatego każdy mecz, w którym gra Śląsk Wrocław zobaczysz na żywo. Także u nas napijesz się piwa Śląska Wrocław!

Transmisja meczy odbywają się w vip-roomach tj. indywidualnych pokojach, w których każdy posiada swój duży telewizor lcd. Oprócz tych indywidualnych pokoi, realizowana jest także relacja na żywo na dużym ekranie w sali głównej browaru tj. Hali Piwa.

mecz-śląska-wrocław-na-żywo.jpg
Kliknij na banner, jeżeli chcesz zobaczyć wnętrza Browaru PROST w 360 stopniach!

Skontaktuj się z nami!

Nasz manager, odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące transmisji meczów na żywo!

732 917 248 

bottom of page